Fraktiounssekretariat

D’Fraktiounssekretariat begleet d’Deputéiert bei hirer deeglecher Aarbecht, wéi z.B. d’Preparatioun vun de Chamberssëtzungen an d’Redaktioun vun de parlamentaresche Froen.

Dan Hardy 
dan.hardy@adr.lu

Roland Houtsch
roland.houtsch@adr.lu

Mandy Krier
mandy.krier@adr.lu

Michel Lemaire 
michel.lemaire@adr.lu

Jean-Marc Schmidt
jean-marc.schmidt@adr.lu

Jean Modert
jean.modert@adr.lu