Sektiounen a Bezierker
Bezierker
Kommitee Norden
President Lemaire Michel
Vizepresident Gallinaro Laurent
Sekretär Freymann Norbert
Keessjee Kirsch Carlo
Deputéierten a Gemengeconseiller Engelen Jeff
Gemengeconseiller Michel Lemaire, Gallinaro Laurent, Jaeger Monique
Memberen Andreasen Jeppe, Christ Jessica, Kirsch Roland, Molitor Sharon, Moschetti Dino, Pleger Claude, Staudt Chantal, Wagner Josée, Wolff Katrin, Xhonneux Detlef
Kommitee Osten
President Schoos Jean
Vizepresident Hoeser Jos
Sekretär Modert Jang
Keessjee Welter Marc
Deputéiert Schoos Alexandra
Gemengenconseiller Beissel Robi, Lange François, Schoos Jean
Memberen Di Rienzo Gionni, Jacoby Marco, Pierret Christian, Schmidt Jean-Marc, Schreiner Yannick
Kommitee Süden
President Fassbinder Christian
Vizepresident Brück Joel
Sekretär Breden Tanja
Kessjee Nikels Christian
Gemengenconseiller Kohn Patrick, Schammo Mara, Amilcar Caetano, Bernard Schmit, Rosella Spagnuolo, Fernand Kartheiser
Deputéierten Kartheiser Fernand, Keup Fred
Eierepresident Schroeder Nico
Kommitee Zentrum
President Conrardy Alphonse
Vizepresident Muller-Trotsenko Nadejda, Weidig Tom
Sekretär Kremer Claude
Keessjee Stoffel Nicky
Deputéierten a Gemengeconseiller Weidig Tom
Memberen Biermann Ramon, Faber-Schanen Marie-Andrée, Jander Tom, Penning Alex, Trotsenko-Muller Nadejda
Sektiounen
Kantonalsektioun Clierf
President Choinier Ronny
Gemengeconseiller Lemaire Michel
Gemengeconseiller zu Wëntger a Deputéierten Engelen Jeff
Vizepresident
Sekretär Choinier Ronny
Memberen Bingen Jean-Michel, Molitor Sharon, Pleger Claude, Schares Anita, Staudt Chantal, Xhonneux Detlef
Lëtzebuerg-Stad
President Biermann Ramon
Gemengeconseiller a Deputéierten Weidig Tom
Vizepresident Penning Alex, Conrardy Alphonse
Sekretär Faber André
Keessjee
Memberen Boden Yves, Bellanima Andrea, Faber-Schanen Marie-Andrée, Fuchs Wilma, Glesener Alain, Georg Manuela, Kucharzyk Jeannot, Trotsenko-Muller Nadjeda, Simon Pierrot, Weber Annette , Yuri Miny, Marie-Julie Scheffen
Käerjeng
President Kutzner Paul
Gemengeconseiller Kartheiser Fernand
Vizepresident Barthel Mathias
Sekretär Schroeder Fernand
Keessiär Moris Claudine
Memberen Brück Joël, Ceotto Regis, Divis Lenka, Fischer Marc, Flesch Charlotte, Hames Josy, Mischel Sylvie, Klein Patrick, Klein-Sarbu Patricia, Losch Patrick, Oesch Marguerite, Prott Maggy, Strauch Arthur, Wolff Marie-Louise
Péiteng
President Da Costa Narciso
Vizepresident
Sekretärin Esch Thérèse
Keessjee Geschwind Mathias
Memberen Ahles Alfred, Bernard Patrick, Kieffer Arlette, Schwan Änder, Schwan Manuel, Tarayre Viviane
Keesserevisor Carlizzi Nico, Lagendijk Pit
Déifferdeng
President Mazzone Domenico
Vizepresident
Sekretär De Marini Franco
Keessjee Carlizzi Nico
Memberen Brucher Caroline, Gillet Alexandra, Goderniaux Emilie, Wies Mathias
Keesserevisoren Geschwind Mathias, Weis Patrick
Suessem
Presidentin Schammo Mara
Gemengeconseiller Schammo Mara
Vizepresident Reyter Luc
Sekretär Ferreira Bruno
Keessiär Da Silva Isabel
Memberen Braun Sandro, Brück Jana, Fassbinder Christian, Hilges Dirk, Guy Pütz, Stors Marcel, Stoffels Jean-Luc
Keesserevisoren Ahles Fernand, Nikels Christian
Monnerech/Schëffleng
Presidentin Schiltz Marieanne
Sekretär Lagendijk Peter
Keessjee Lagendijk Peter
Memberen Schmitz Joe, Nikels Christian
Keesserevisoren Nico Carlizzi, Schommer Fernand
Esch-Uelzecht
President Schmit Bernard
Gemengeconseiller Schmit Bernard
Vizepresident Serafini Kevin
Sekretär Bofferding Raymond
Keessjee Correia Stéphane
Memberen Andreoli Rosalba, Dillmann Yannick, Emering Laurence, Felix-Candal Jessica, Fisch Sandra, Hoffmann Alexi, Nimax Albert, Olsem Romain, Ottermann Adrian, Rasquin Alex, Schmit Kevin, Stahl Gilles, Tacchi Brian
Keesserevisoren Fred Keup, Lagendijk Pit
Beetebuerg
Presidentin Koehler Pierrette
Gemengeconseiller Kohn Patrick
Vizepresident Ahles Fernand
Sekretärin Stehmeier Marianne
Keessjee Ahles Fernand
Memberen Basch Patrick, Franz Elvira, Fisch Sandy, Giberyen Gast, Grisius Christophe, Grossklos Alain, Ivanova Tonka, , Klein Klaus, Salvado Paul, Salvatore Stephan, Schmitz Roland, Schommer Fernand, Sohy Alain, Visnjic Anes, Visnjic Ernarda
Keesserevisor Nikels Christian, Spagnuolo Rosella
Diddeleng
Presidentin Spagnuolo Rosella
Gemengeconseiller Spagnuolo Rosella
Vizepresident Turmes Manuel
Sekretär Kremer Claude
Keessjee Manuel Turmes
Memberen Bojanovic Michel, Castellano Graziella, Da Cruz Antonio, De Sousa Maria, Errico Agostino, Hempel Jos, Kieffer Fernand, Gougam Corinne, Machado Maikel, Villwock Bernard, Weis Patrick, Weis Jenny, Wilhelm Florent, Ziger Eugène
Westen
President Martiny Luc
Vizepresident Becker Fréderic
Sekretär Breden Tania
Keessjee Hardy Dan
Memberen Gutenkauf Diane, Keup Fred, Keizer Denis, Rahr Dimitrij, Reffay Christophe
Keesserevisoren Lagendijk Pit
Keel - Téiteng - Rëmeleng
President Caetano Amilcar
Vizepresident Eck Michel
Sekretär
Keessjee Wogen Jean
Memberen Alves Celia, Bigonzi, Serenella, Fabien Chalois, De Sousa Maria, Nihad Niko, Pinto Joao, Treinen Michel
Keesserevisoren