Sektiounen a Bezierker
Bezierker
Kommitee Norden
President Lemaire Michel
Vizepresident Gallinaro Laurent
Sekretär Freymann Norbert
Keessjee Kirsch Carlo
Deputéierten a Gemengeconseiller Engelen Jeff
Gemengeconseiller Michel Lemaire, Gallinaro Laurent, Jaeger Monique
Memberen Andreasen Jeppe, Christ Jessica, Kirsch Roland, Molitor Sharon, Moschetti Dino, Pleger Claude, Staudt Chantal, Wagner Josée, Wolff Katrin, Xhonneux Detlef
Kommitee Osten
President Schoos Jean
Vizepresident Hoeser Jos
Sekretär Modert Jang
Keessjee Welter Marc
Deputéiert Schoos Lexy
Gemengenconseiller Beissel Robi, Lange François, Schoos Jean
Memberen Di Rienzo Gionni, Jacoby Marco, Pierret Christian, Schmidt Jean-Marc, Schoos Lexy, Schreiner Yannick
Kommitee Süden
President Fassbinder Christian
Vizepresident Brück Joel
Sekretär Breden Tanja
Kessjee Nikels Christian
Gemengenconseiller Kohn Patrick, Schammo Mara, Amilcar Caetano, Bernard Schmit, Rosella Spagnuolo, Fernand Kartheiser
Deputéierten Kartheiser Fernand, Keup Fred
Eierepresident Schroeder Nico
Kommitee Zentrum
President Conrardy Alphonse
Vizepresident Muller-Trotsenko Nadejda, Weidig Tom
Sekretär Kremer Claude
Keessjee Stoffel Nicky
Deputéierten a Gemengeconseiller Weidig Tom
Memberen Biermann Ramon, Conrardy Alphonse, Faber-Schanen Marie-Andrée, Jander Tom, Penning Alex, Soultanova Goulnora, Trotsenko-Muller Nadejda, Woroszylo Maksymilian
Sektiounen
Kantonalsektioun Clierf
President Choinier Ronny
Gemengeconseiller Lemaire Michel
Gemengeconseiller zu Wëntger a Deputéierten Engelen Jeff
Vizepresident
Sekretär Choinier Ronny
Memberen Bingen Jean-Michel, Molitor Sharon, Pleger Claude, Schares Anita, Staudt Chantal, Xhonneux Detlef
Lëtzebuerg-Stad
President Biermann Ramon
Gemengeconseiller a Deputéierten Weidig Tom
Vizepresident Penning Alex, Conrardy Alphonse
Sekretär Faber André
Keessiär Soultanova Goulnora
Memberen Boden Yves, Bellanima Andrea, Faber-Schanen Marie-Andrée, Fuchs Wilma, Glesener Alain, Georg Manuela, Kucharzyk Jeannot, Trotsenko-Muller Nadjeda, Ulrike Peter, Simon Pierrot, Weber Annette
Käerjeng
President Kutzner Paul
Gemengeconseiller Kartheiser Fernand
Vizepresident Prott Tun
Sekretär Kartheiser Fernand
Keessiär Prott Maggy
Memberen Barthel Mathias, Brück Joël, Flesch Charlotte, Mischel Sylvie, Moris Claudine, Oesch Marguerite, Wolff Marie-Louise
Péiteng
President Da Costa Narciso
Vizepresident
Sekretärin Esch Thérèse
Keessjee Geschwind Mathias
Memberen Bernard Patrick, Elsen Nicole, Kieffer Arlette
Keesserevisor Carlizzi Nico
Déifferdeng
President
Vizepresident
Sekretär
Keessjee Carlizzi Nico
Memberen
Keesserevisoren Geschwind Mathias, Kartheiser Fernand
Suessem
President Reyter Luc
Gemengeconseiller Schammo Mara
Vizepresident
Sekretär Schammo Mara
Keessiär Da Silva Isabel
Memberen Bayerl Thomas, Hilges Dirk, Guy Pütz, Minelli Marco, Schammo Mara, Stors Marcel, Samson Gamaliel, Sandrine Kemmer, Christian Fassbinder, Raymond Bernardy
Keesserevisoren Koehler Pierrette, Kartheiser Fernand
Monnerech/Schëffleng
Presidentin Schiltz Marieanne
Sekretär Lagendijk Peter
Keessier Lagendijk Peter
Memberen Schmitz Joe
Keesserevisoren Nico Carlizzi
Esch-Uelzecht
President a Gemengeconseiller Schmit Bernard
Vizepresident Serafini Kevin
Sekretär Bofferding Raymond
Keessier Correia Stéphane
Memberen Dillmann Yannick, Emering Laurence, Felix-Falcan Jessica, Fisch Sandra, Hoffman Alexi, Melis Rosa, Nimax Albert, Olsem Romain, Otterman Adrian, Rasquin Alex, Schmit Kevin, Stahl Gilles
Keesserevisoren Fred Keup, Tom Weidig
Beetebuerg
Presidentin Koehler Pierrette
Gemengeconseiller Kohn Patrick
Vizepresident Ahles Fernand
Sekretärin Stehmeier Marianne
Keessier Ahles Fernand
Memberen Basch Patrick, Franz Elvira, Giberyen Gast, Grisius Christophe, Grossklos Alain, Ivanova Tonka, , Klein Klaus, Salvado Paul, Salvatore Stephan, Schmitz Roland,, Visnjic Anes, Visnjic Ernarda
Keesserevisor Nikels Christian, Spagnuolo Rosella
Diddeleng
Presidentin Gemengeconseiller Spagnuolo Rosella
Sekretärin Spagnuolo Rosella
Keessier Manuel Turmes
Memberen Da Cruz Antonio, Kremer Claude, Wilhelm Florent, Ziger Eugène, Hempel Jos, Machado Maikel, Muller Marc, Villwock Bernard, Errico Agostino, Hoffmann Alain, Kieffer Fernand
Westen
President Martiny Luc
Vizepresident Becker Fréderic
Sekretär Breden Tania
Keessier Hardy Dan
Memberen Reffay Christophe, Rahr Dimitrij
Keesserevisoren Kartheiser Fernand, Mischel Sylvie
Käl - Téiteng - Rëmeleng
President Caetano Amilcar
Vizepresident Eck Michel
Sekretär Mujkic Dino
Keessier Wogen Jean
Memberen Alves Celia, Bigonzi, Serenella, Fabien Chalois
De Sousa Maria, Nihad Niko, Pinto Joao,
Trainer Michel.
Keesserevisoren