Sektiounen a Bezierker

Bezierker

Kommitee Norden

President  Lemaire Michel

Vizepresident  Gallinaro Laurent

Sekretär  Freymann Norbert

Keessjee  Kirsch Carlo 

Deputéierten a Gemengeconseiller  Engelen Jeff

Gemengeconseiller  Michel Lemaire, Gallinaro Laurent, Jaeger Monique

Memberen  Andreasen Jeppe, Christ Jessica, Kirsch Roland, Molitor Sharon, Moschetti Dino, Pleger Claude, Staudt Chantal, Wagner Josée, Wolff Katrin, Xhonneux Detlef

Kommitee Osten

President  Schoos Jean

Vizepresident  Hoeser Jos

Sekretär  Modert Jang

Keessjee  Welter Marc

Deputéiert  Schoos Alexandra

Gemengenconseiller Beissel Robi, Lange François, Schoos Jean

Memberen  Di Rienzo Gionni, Jacoby Marco, Pierret Christian, Schmidt Jean-Marc, Schreiner Yannick

Kommitee Süden

President  Fassbinder Christian

Vizepresident  Brück Joel

Sekretär  Breden Tanja

Kessjee  Nikels Christian

Gemengenconseiller  Kohn Patrick, Schammo Mara, Amilcar Caetano, Bernard Schmit, Rosella Spagnuolo, Fernand Kartheiser

Deputéierten  Kartheiser Fernand, Keup Fred

Eierepresident  Schroeder Nico   

Kommitee Zentrum

President  Conrardy Alphonse

Vizepresident  Muller-Trotsenko Nadejda, Weidig Tom

Sekretär  Kremer Claude

Keessjee  Stoffel Nicky

Deputéierten a Gemengeconseiller  Weidig Tom

Memberen  Biermann Ramon,  Faber-Schanen Marie-Andrée, Jander Tom, Penning Alex, Trotsenko-Muller Nadejda

Sektiounen

Kantonalsektioun Clierf

President  Choinier Ronny

Gemengeconseiller  Lemaire Michel

Gemengeconseiller zu Wëntger a Deputéierten  Engelen Jeff

Vizepresident  

Sekretär  Choinier Ronny

Memberen  Bingen Jean-Michel,  Molitor Sharon, Pleger Claude, Schares Anita, Staudt Chantal, Xhonneux Detlef

Lëtzebuerg-Stad

President  Biermann Ramon

Gemengeconseiller a Deputéierten  Weidig Tom

Vizepresident  Penning Alex, Conrardy Alphonse

Sekretär  Faber André 

Keessijee  

Memberen  Boden Yves, Bellanima Andrea, Faber-Schanen Marie-Andrée, Fuchs Wilma, Glesener Alain, Georg Manuela, Kucharzyk Jeannot, Trotsenko-Muller Nadjeda,  Simon Pierrot, Weber Annette , Yuri Miny, Marie-Julie Scheffen

Käerjeng

President  Kutzner Paul

Gemengeconseiller  Kartheiser Fernand

Vizepresident  Barthel Mathias

Sekretär  Schroeder Fernand

Keessiär  Moris Claudine

Memberen  Brück Joël, Ceotto Regis, Divis Lenka, Fischer Marc,  Flesch Charlotte,  Hames Josy, Mischel Sylvie, Klein Patrick, Klein-Sarbu Patricia, Losch Patrick, Oesch Marguerite, Prott Maggy, Strauch Arthur, Wolff Marie-Louise 

Péiteng

President  Da Costa Narciso

Vizepresident 

Sekretärin  Esch Thérèse

Keessjee  Geschwind Mathias

Memberen  Ahles Alfred, Bernard Patrick, Kieffer Arlette, Schwan Änder, Schwan Manuel, Tarayre Viviane

Keesserevisor  Carlizzi Nico, Lagendijk Pit

Déifferdeng

President  Mazzone Domenico     

Vizepresident 

Sekretär  De Marini Franco

Keessjee  Carlizzi Nico

Memberen  Brucher Caroline, Gillet Alexandra, Goderniaux Emilie, Wies Mathias

Keesserevisoren  Geschwind Mathias, Weis Patrick

Suessem

Presidentin  Schammo Mara

Gemengeconseiller  Schammo Mara

Vizepresident  Reyter Luc

Sekretär  Ferreira Bruno

Keessiär  Da Silva Isabel

Memberen  Braun Sandro, Brück Jana, Fassbinder Christian, Hilges Dirk, Guy Pütz,  Stors Marcel, Stoffels Jean-Luc 

Keesserevisoren  Ahles Fernand, Nikels Christian

Monnerech/Schëffleng

Presidentin  Schiltz Marieanne

Sekretär  Lagendijk Peter

Keessier  Lagendijk Peter

Memberen  Schmitz Joe, Nikels Christian

Keesserevisoren  Nico Carlizzi, Schommer Fernand

Esch-Uelzecht

President  Schmit Bernard

Gemengeconseiller  Schmit Bernard

Vizepresident  Serafini Kevin

Sekretär  Bofferding Raymond

Keessier  Correia Stéphane

Memberen  Andreoli Rosalba, Dillmann Yannick, Emering Laurence, Felix-Candal Jessica, Fisch Sandra, Hoffmann Alexi, Nimax Albert, Olsem Romain, Ottermann Adrian, Rasquin Alex, Schmit Kevin, Stahl Gilles, Tacchi Brian

Keesserevisoren  Fred Keup, Lagendijk Pit

Beetebuerg

Presidentin  Koehler Pierrette

Gemengeconseiller  Kohn Patrick

Vizepresident  Ahles Fernand

Sekretärin  Stehmeier Marianne

Keessier  Ahles Fernand

Memberen  Basch Patrick, Franz Elvira, Fisch Sandy, Giberyen Gast, Grisius Christophe, Grossklos Alain, Ivanova Tonka, , Klein Klaus,  Salvado Paul, Salvatore Stephan, Schmitz Roland, Schommer Fernand, Sohy Alain, Visnjic Anes, Visnjic Ernarda

Keesserevisor  Nikels Christian, Spagnuolo Rosella

Diddeleng

Presidentin  Spagnuolo Rosella

Gemengeconseiller  Spagnuolo Rosella

Vizepresident   Turmes Manuel

Sekretär  Kremer Claude

Keessier  Manuel Turmes

Memberen  Bojanovic Michel, Castellano Graziella, Da Cruz Antonio, De Sousa Maria, Errico Agostino, Hempel Jos, Kieffer Fernand, Gougam Corinne, Machado Maikel, Villwock Bernard, Weis Patrick, Weis Jenny, Wilhelm Florent, Ziger Eugène

Keesserevisoren  Koehler Pierrette, Nikels Christian

Westen

President  Martiny Luc           

Vizepresident  Becker Fréderic

Sekretär  Breden Tania

Keessier  Hardy Dan

Memberen  Gutenkauf Diane, Keup Fred, Keizer Denis, Rahr Dimitrij, Reffay Christophe

Keesserevisoren   Lagendijk Pit

Keel - Téiteng - Rëmeleng

President  Caetano Amilcar         

Vizepresident  Eck Michel

Sekretär 

Keessier  Wogen Jean

Memberen  Alves Celia, Bigonzi, Serenella, Fabien Chalois, De Sousa Maria, Nihad Niko, Pinto Joao, Treinen Michel

Keesserevisoren