Sektiounen a Bezierker

Bezierker

Kommitee Norden

President  Lemaire Michel

Vizepresident

Sekretär  Freymann Norbert

Keessier  Kirsch Carlo 

Deputéierten a Gemengeconseiller  Engelen Jeff

Gemengeconseiller  Michel Lemaire, Gallinaro Laurent

Memberen  Kirsch Roland, Molitor Sharon, Moschetti Dino, Pleger Claude, Ries Charel, Staudt Chantal, Zeien François

Kommitee Osten

President  Schoos Jean

Vizepresident  Hoeser Jos

Deputéiert  Schoos Lexy

Sekretär  Schmidt Jean-Marc

Keessier  Jussac Yves

Gemengenconseiller  Schoos Jean, Beissel Robi, Lange François,

Memberen  Modert Jang, Pierret Christian, Schoos Lexy

Kommitee Süden

President  Reyter Luc

Vizepresident 

Sekretär  Lagendijk Pit

Kessier  Nikels Christian

Gemengenconseiller  Kohn Patrick, Schammo Mara, Amilcar Caetano, Bernard Schmit, Rosella Spagnuolo, Fernand Kartheiser

Deputéierten  Kartheiser Fernand, Keup Fred

Eierepresident  Schroeder Nico   

Kommitee Zentrum

President a Deputéierten  Weidig Tom

Vizepresident  Adamy Marc, Weiss Melvin

Sekretär  Kremer Claude

Keessiär  Stoffel Nicky

Memberen  Biermann Ramon, Conrardy Alphonse, Faber-Schanen Marie-Andrée, Jander Tom, Penning Alex, Soultanova Goulnora, Trotsenko-Muller Nadejda, Woroszylo Maksymilian

Sektiounen

Kantonalsektioun Clierf

President  Choinier Ronny

Gemengeconseiller  Lemaire Michel

Gemengeconseiller zu Wëntger a Deputéierten  Engelen Jeff

Vizepresident  

Sekretär  Choinier Ronny

Memberen  Bingen Jean-Michel,  Molitor Sharon, Pleger Claude, Schares Anita, Staudt Chantal, Xhonneux Detlef

Lëtzebuerg-Stad

President  Biermann Ramon

Gemengeconseiller a Deputéierten  Weidig Tom

Vizepresident  Penning Alex, Conrardy Alphonse

Sekretär  Faber André 

Keessiär  Soultanova Goulnora

Memberen  Boden Yves, Bellanima Andrea, Faber-Schanen Marie-Andrée, Fuchs Wilma, Glesener Alain, Georg Manuela, Kucharzyk Jeannot, Trotsenko-Muller Nadjeda, Ulrike Peter, Simon Pierrot, Weber Annette 

Käerjeng

President  Kutzner Paul

Gemengeconseiller  Kartheiser Fernand

Vizepresident  Prott Tun

Sekretär  Kartheiser Fernand

Keessiär  Prott Maggy

Memberen  Barthel Mathias, Brück Joël, Flesch Charlotte, Mischel Sylvie, Moris Claudine, Oesch Marguerite,  Wolff Marie-Louise 

Péiteng

President  Da Costa Narciso

Vizepresident 

Sekretärin  Esch Thérèse

Keessier  Geschwind Mathias

Memberen  Bernard Patrick, Elsen Nicole,  Kieffer Arlette

Keesserevisor  Carlizzi Nico

Déifferdeng

President           

Vizepresident 

Sekretär 

Keessier  Carlizzi Nico

Memberen 

Keesserevisoren  Geschwind Mathias, Kartheiser Fernand 

Suessem

President  Reyter Luc

Gemengeconseiller  Schammo Mara

Vizepresident

Sekretär  Schammo Mara

Keessiär  Da Silva Isabel

Memberen  Bayerl Thomas,  Hilges Dirk, Guy Pütz, Minelli Marco,  Schammo Mara, Stors Marcel, Samson Gamaliel, Sandrine Kemmer, Christian Fassbinder, Raymond Bernardy

Keesserevisoren  Koehler Pierrette, Kartheiser Fernand

Monnerech/Schëffleng

Presidentin  Schiltz Marieanne

Sekretär  Lagendijk Peter

Keessier  Lagendijk Peter

 Memberen  Schmitz Joe

Keesserevisoren  Nico Carlizzi

Esch-Uelzecht

President a Gemengeconseiller  Schmit Bernard

Vizepresident  Serafini Kevin

Sekretär  Rasquin Alex

Keessier  Serafini Kevin

Memberen  Bofferding Raymond,  Emering Laurence,  Felix-Candal Jessica, Fisch Sandra , Hoffmann Alexi,  Melis Rosalba,  Nimax Albert,  Olsem Romain, Stahl Gilles, Adrian Otterman, Yannick Dillmann

Keesserevisoren  Fred Keup, Tom Weidig

Beetebuerg

Presidentin  Koehler Pierrette

Gemengeconseiller  Kohn Patrick

Vizepresident  Ahles Fernand

Sekretärin  Stehmeier Marianne

Keessier  Ahles Fernand

Memberen  Basch Patrick, Franz Elvira, Giberyen Gast, Grisius Christophe, Grossklos Alain, Ivanova Tonka, , Klein Klaus,  Salvado Paul, Salvatore Stephan, Schmitz Roland,, Visnjic Anes, Visnjic Ernarda

Keesserevisor   Nikels Christian, Spagnuolo Rosella

Diddeleng

Presidentin Gemengeconseiller  Spagnuolo Rosella

Sekretärin  Spagnuolo Rosella

Keessier  Manuel Turmes

Memberen  Da Cruz Antonio, Kremer Claude, Wilhelm Florent, Ziger Eugène, Hempel Jos, Machado Maikel,   Muller Marc, Villwock Bernard, Errico Agostino, Hoffmann Alain, Kieffer Fernand

Keesserevisoren  Koehler Pierrette

Westen

President  Martiny Luc           

Vizepresident  Becker Fréderic

Sekretär  Breden Tania

Keessier  Hardy Dan

Memberen  Reffay Christophe, Rahr Dimitrij

Keesserevisoren   Kartheiser Fernand, Mischel Sylvie

Käl - Téiteng - Rëmeleng

President  Caetano Amilcar         

Vizepresident  Eck Michel

Sekretär  Mujkic Dino

Keessier  Wogen Jean

Memberen  Alves Celia, Bigonzi, Serenella, Fabien Chalois
                      De Sousa Maria, Nihad Niko, Pinto Joao, 
                      Trainer Michel.

Keesserevisoren