Walversammlungen uechtert d’Land

Bezierk Osten

Datum Wochendag Uertschaft Auerzäit Bezierk
12/09/2018 Mëttwoch Schenger Haff (Schengen) 19.30 Osten
20/09/2018 Donneschdeg Café Joël Schaeffer (Mäertert) 19.30 Osten
26/09/2018 Mëttwoch A Schmadds (Bäertref) 19.30 Osten
03/10/2018 Mëttwoch Euro Hotel Gonnereng 19.30 Osten

Bezierk Norden

Datum Geméng Café Uertschaft Auer
Méindeg, den 17. September Geméng Esch-Sauer Chez Grilo Eschduerf 19.30
  Geméng Bourschend Feller Serge Kiemen 21.00
Dënschdeg, den 18. September Gemeng Bettenduerf Café Kalylei Bettenduerf 19.30
  Geméng Reisduerf Camping de la Rivière Reisduerf 21.00
Mëttwoch, den 19. September Gemeng Ëlwen Brasserie ORION Ëlwen 19.30
  Gemeng Weiswampech Café Rinnen Wäiswampech 21.00
Donneschdeg, den 20. September Gemeng Vichten TIME OUT Viichten 19.30
  Gemeng Useldéng Café Loesch Useldeng 21.00 
Méindeg, den 24. September Geméng Aerenzdall Café Am Sportslokal Miedernach 19.30
  Gemeng Schieren A Kesslesch Schieren 21.00
Dënschdeg, den 25. September Gemeng Pëtschend Café Wolter Grooljen 19.30
  Gemeng Housen Camping des Ardennes Housen 21.00
Mëttwoch, den 26. September Geméng Sëll Sëller Stuff Sëll 19.30
  Gemeng Beckerech An der Millen Spënnchen Beckerich 21.00
Donneschdeg, den 27. September Gemeng Réiden Relais Postal Réiden 19.30
  Gemeng Ell Café Roorda Ruedt 21.00
Méindeg, den 1. Oktober Gemeng Uewerstauséi Beim Jeanne Harel 19.30
  Gemeng Bauschelt Veräinssall Sir 21.00
Dënschdeg, den 2. Oktober Gemeng Wanseler Café An der Schleef Schleef 19.30
  Gemeng Géisdref Deeler Bistro Dol 21.00
Mëttwoch, den 3. Oktober Gemeng Préizerdaul Café Schreiber Préizerdaul 19.30
  Gemeng Wahl Café Majery Heespelt 21.00
Donneschdeg, den 4. Oktober Gemeng Grousbous Beim Abbruzzebier Groussbus 19.30
  Gemeng Mertzeg Café Marso Mäerzeg 21.00
Freideg, den 5. Oktober Gemeng Ettelbréck “Café Kaell” Waarken 19.30
  Geméng Feelen Hennesbau Nidderfeelen 21.00
Méindeg, den 8. Oktober Gemeng Cliärref “Aux Pyramides” Maarnech 19.30
  Geméng Wëntger Café Cannels Lëllgen 21.00
Dënschdeg, den 9. Oktober Geméng Dikkrech Beau Séjour Dikkrech 19.30
  Gemeng Erpeldang/Sauer Restaurant Dahm Ierpeldeng/Sauer 21.00 
Mëttwoch, den 10. Oktober Gemeng Rammerech Café Beckerich Foulscht 19.30
  Gemeng Rammerech Café Rausch um Kimm/Bungeref 21.00
Donneschdeg, den 11. Oktober Gemeng Veianen Hotel Victor Hugo Veinen 19.30
  Gemeng Tandel Café Noben Bettel 21.00
Freideg, den 12. Oktober Gemeng Wolz Beim Renert (Stang Gert) Wolz 19.30
  Gemeng Kischpelt Lelljerstuff Lelljen 21.00

Bezierk Zentrum

Datum Wochendag Uertschaft Auertzäit Bezierk
25/09/2018 Dënschdeg “Salle Nic Welter” Miersch 19:00 Zentrum
26/09/2018 Mëttwoch Kulturzenter “Grund”, 11 , Bisserwee 19:00 Zentrum
02/10/2018 Dënschdeg “Centre culturel” Mënsbesch/Schëtter   Zentrum
03/10/2018 Mëttwoch Centre culturel Bartreng 19:00 Zentrum
04/10/2018 Donneschdeg Centre culturel Walfer 19:00 Zentrum

Bezierk Süden

Datum Wochendag Uertschaft Auerzäit Bezierk
18/09/2018 Dënschden Kulturzenter-Rentnersall (Suessem) 19:30 Süden
19/09/2018 Mëttwoch AFTER 36 (Kayl) 19:30 Süden
20/09/2018 Donneschden Am Centenaire (Beetebuerg) 19:30 Süden
25/09/2018 Dënschden “Lo Stadio” Nidderkuer 19:30 Süden
27/09/2018 Donneschden Am Bräileffel (Kleinbettingen) 19:30 Süden
02/10/2018 Dënschden Pavillon am Park “Brill” Mamer 19:30 Süden 
03/10/2018 Mëttwoch Museksall (Kielen) 19:30 Süden
04/10/2018 Donneschden Centre sociétaire (Lénger) 19:30 Süden
09/10/2018 Dënschden Centre Sportif Hartmann (Diddeléng) 19:30 Süden
10/10/2018 Mëttwoch “An der Millen/Molino” Schëffléng 19:30 Süden
11/10/2018 Donneschden Brasserie Esch (Esch) 19:30 Süden